viceprimarul Reghinului
-
Administrație
Viceprimarul Márk Endre, din nou acasă
După aproape patru săptămâni de spitalizare ca urmare a depistării cu noul coronavirus (SARS-CoV-2), viceprimarul municipiului Reghin, Márk Endre a…
Read More »
După aproape patru săptămâni de spitalizare ca urmare a depistării cu noul coronavirus (SARS-CoV-2), viceprimarul municipiului Reghin, Márk Endre a…
Read More »