CSM Tg.Mureș s-a impus, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-3 (1-2) în fața formației CSM Odorheiu Secuiesc, în derby-ul celei de-a doua etape a Ligii I de futsal. Pentru echipa antrenată de Cosmin Gherman au marcat Pogăcean (2), Cherteș (foto), Gavrilă și Dudău. În celelalte jocuri ale rundei s-au consemnat rezultatele: United […]
Articolul Mureșenii au câștigat derby-ul cu Odorheiu Secuiesc apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Mureșenii au câștigat derby-ul cu Odorheiu Secuiesc
Credit autor: Rotar Mirela.
