Sport

Mureșenii au câștigat derby-ul cu Odorheiu Secuiesc

CSM Tg.Mureș s-a impus, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-3 (1-2) în fața formației CSM Odorheiu Secuiesc, în derby-ul celei de-a doua etape a Ligii I de futsal. Pentru echipa antrenată de Cosmin Gherman au marcat Pogăcean (2), Cherteș (foto), Gavrilă și Dudău. În celelalte jocuri ale rundei s-au consemnat rezultatele: United […]
Articolul Mureșenii au câștigat derby-ul cu Odorheiu Secuiesc apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Mureșenii au câștigat derby-ul cu Odorheiu Secuiesc

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button