Administrație

Primăria Târgu Mureș, pentru un oraș mai verde: „Orașul arată bine chiar și pe caniculă!”

Chair dacă este vacanță, Primăria Târgu Mureș a anunțat faptul că echipele de specialiști de la Sere lucrează pentru un oraș „mai verde și mai sigur”: se taie arborii marcați cu risc de prăbușire, pentru care primăria are autorizație de la Agenția pentru Protecția Mediului, se cosesc spațiile verzi din zona centrală și de pe […]
Post-ul Primăria Târgu Mureș, pentru un oraș mai verde: „Orașul arată bine chiar și pe caniculă!” apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Primăria Târgu Mureș, pentru un oraș mai verde: „Orașul arată bine chiar și pe caniculă!”

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button