vârful pandemiei
-
Sănătate
Suntem spre vârful pandemiei, susține ministrul sănătății
Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, a declarat astăzi, la Deva, că ne apropiem de un vârf al pandemiei de COVID-19, însă…
Read More »
Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, a declarat astăzi, la Deva, că ne apropiem de un vârf al pandemiei de COVID-19, însă…
Read More »