Politică

CRIN ANTONESCU: ”MULȚUMESC VOTANȚILOR MEI. SĂ SPERĂM CĂ AJUNGEM ÎN TURUL 2”

Reprezentantul coaliției PSD-UDMR-PNL a avut primele reacții la rezultatele afișate la exit poll-uri. Crin Antonescu le mulțumește votanților, dar spune că victoria poate fi celebrată abia după numărarea tuturor voturilor


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: CRIN ANTONESCU: ”MULȚUMESC VOTANȚILOR MEI. SĂ SPERĂM CĂ AJUNGEM ÎN TURUL 2”

Credit autor: Realitatea De Mures.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button