Politică

GEORGE SIMION, DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU NICUȘOR DAN: VOM AVEA O SINGURĂ ADMINISTRAȚIE ȘI VOM LĂRGI GRANIȚELE BUCUREȘTIULUI

Simion a declarat după întâlnirea cu primarul general al Capitalei, Nicușor Dan, că Bucureștiul ar trebui să aibă o singură administrație și o singură poliție locală, dacă se dorește eficiență în funcționarea acestora.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: GEORGE SIMION, DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU NICUȘOR DAN: VOM AVEA O SINGURĂ ADMINISTRAȚIE ȘI VOM LĂRGI GRANIȚELE BUCUREȘTIULUI

Credit autor: Realitatea De Mures.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button