Știri

ALERTĂ: Tot municipiul rămâne fără apă potabilă joi, 25 iunie – Sighișoara!

Locuitorii municipiului Sighișoara sunt anunțați că vor fi afectați de o întrerupere majoră a furnizării apei potabile, cauzată de o avarie apărută la rețeaua magistrală. Compania Aquaserv SA a transmis un comunicat oficial prin care informează că echipele tehnice vor interveni pentru remedierea unei avarii pe conducta magistrală DN 800. Detalii privind întreruperea: Recomandări importante […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: ALERTĂ: Tot municipiul rămâne fără apă potabilă joi, 25 iunie – Sighișoara!

Credit autor: ms.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button