Administrație

Primăria Tg.Mureș susține că nu are nici o datorie față de firma de salubritate

Primăria Tg. Mureș informează locuitorii că și-a achitat toate obligațiile față de operatorul de salubritate, în conformitate cu contractul încheiat în vara anului trecut. Municipalitatea a achitat până acum mai mult de jumătate din sumă, conform prevederilor contractuale, a declarat pentru Radio Tg.Mureș purtătorul de cuvânt al Primăriei Tg. Mureș, Cristina Pruteanu: Primăria Târgu Mureș […]
Articolul Primăria Tg.Mureș susține că nu are nici o datorie față de firma de salubritate apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Primăria Tg.Mureș susține că nu are nici o datorie față de firma de salubritate

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button