Sport

Baschetbaliștii ciucani, învinși acasă

Etapa a 17-a din Liga Națională de baschet masculin a debutat sâmbătă, 22 ianuarie, cu jocurile: CSM VSKC Miercurea Ciuc – CSM Focșani 58-79, CSM Târgu Jiu – CSM Oradea 79-87 și CSM Galați – Athletic Neptun Constanța 70-75. Duminică, 23 ianuarie, s-au disputat două meciuri: FC Argeș Pitești – SCM OHMA Timișoara 95-73 și […]
Articolul Baschetbaliștii ciucani, învinși acasă apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Baschetbaliștii ciucani, învinși acasă

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button