Sport

Baschetbaliștii mureșeni, învinși la Sibiu

CSM Tg.Mureș a pierdut, sâmbătă seara, în deplasare, cu scorul de 87-81, în fața formației CSU Sibiu, într-un meci din cea de-a 16-a etapă a Ligii Naționale de baschet masculin, Grupa B. Suedezul Jonathan Person, cu 17 puncte și muntenegreanul Goran Martinic (14) au fost cei mai buni marcatori ai formației mureșene, care ocupă locul […]
Articolul Baschetbaliștii mureșeni, învinși la Sibiu apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Baschetbaliștii mureșeni, învinși la Sibiu

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button