Sport

Derby-ul feminin la handbal, adjudecat de CSM București

Etapa a 10-a a Ligii Naționale de handbal feminin s-a desfășurat zilele trecute la „Sepsi Aréna” din Sfântu Gheorghe, unde a avut loc și derby-ul campionatului – între campioana țării, SCM Râmnicu Vâlcea, și fosta deținătoare a titlului, CSM București. Joi, 18 februarie, au fost programate ultimele patru întâlniri: Activ Prahova Ploiești – CSM Galați […]
Articolul Derby-ul feminin la handbal, adjudecat de CSM București apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Derby-ul feminin la handbal, adjudecat de CSM București

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button