Dinamo București și Chindia Târgoviște sunt adversare, sâmbătă, de la ora 20.00, în primul meci din cea de-a 17-a etapă a Ligii I de fotbal, a doua din returul sezonului regulat. Runda va continua, duminică, 18 ianuarie, cu alte trei jocuri: FC Argeș-Gaz Metan Mediaș (ora 14.30) Sepsi Sf.Gheorghe-CFR Cluj (ora 16.45) Academica Clinceni-AFC Hermannstadt […]
Articolul Dinamo și Chindia deschid etapa a 17-a din Liga I apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Dinamo și Chindia deschid etapa a 17-a din Liga I
Credit autor: Corina Muntean.
