Sport

Dinamo și Chindia deschid etapa a 17-a din Liga I

Dinamo București și Chindia Târgoviște sunt adversare, sâmbătă, de la ora 20.00, în primul meci din cea de-a 17-a etapă a Ligii I de fotbal, a doua din returul sezonului regulat. Runda va continua, duminică, 18 ianuarie, cu alte trei jocuri: FC Argeș-Gaz Metan Mediaș (ora 14.30) Sepsi Sf.Gheorghe-CFR Cluj (ora 16.45) Academica Clinceni-AFC Hermannstadt […]
Articolul Dinamo și Chindia deschid etapa a 17-a din Liga I apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Dinamo și Chindia deschid etapa a 17-a din Liga I

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button