Etapa a 15-a a Ligii Naționale de handbal masculin a început vineri, 27 februarie, cu meciul dintre CSM București și Universitatea Cluj, adjudecat de amfitrioni, cu 27-25. Sâmbătă, 28 februarie, au fost programate trei jocuri: Potaissa Turda – HC Buzău 39-33, CSM Vaslui – CSM Constanța 27-27 și CSM Sighișoara – Dinamo București 28-32, în […]
Articolul Handbaliștii sighișoreni, învinși de campioni apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Handbaliștii sighișoreni, învinși de campioni
Credit autor: Rotar Mirela.
