Sport

Handbaliștii tricolori, bătuți măr la Skopje

     Naţionala masculină de handbal României întâlnește Macedonia de Nord în prima etapă a play-off-ului pentru Campionatul Mondial de seniori. Turul a avut loc joi, 17 martie, la Arena „Boris Trajkovski” din Skopje, unde tricolorii au pierdut cu scorul de 22-30. Manșa secundă se va disputa sâmbătă, 19 martie, începând cu ora 18:00, în […]
Articolul Handbaliștii tricolori, bătuți măr la Skopje apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Handbaliștii tricolori, bătuți măr la Skopje

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button