Sport

Jucătoare de la Odorhei, convocate pentru jocul cu Croația

Naționala feminină de fotbal a României va disputa la 23 februarie, în deplasare, primul meci oficial din 2021, restanța cu selecționata Croației din campania de calificare la Campionatul European din 2022. Primul meci al tricolorelor din acest an reprezintă încheierea campaniei de calificare pentru turneul final al Campionatului European, unde echipa țării noastre nu mai […]
Articolul Jucătoare de la Odorhei, convocate pentru jocul cu Croația apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Jucătoare de la Odorhei, convocate pentru jocul cu Croația

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button