Naționala feminină de tenis a României va întâlni Ungaria în play-off-ul „Billie Jean King Cup” – fostă „Fed Cup”, potrivit tragerii la sorți desfășurată joi, 16 iunie, la sediul Federației Internaționale de Tenis, ITF, de la Londra. Întâlnirea cu unguroaicele este programată în 11 și 12 noiembrie 2022, cel mai probabil […]
Articolul România – Ungaria la tenis de câmp feminin apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: România – Ungaria la tenis de câmp feminin
Credit autor: Rotar Mirela.
