Sport

Simona Halep a abandonat la Roma

Numărul 3 mondial s-a accidentat, miercuri seara, în timpul partidei cu germanca Angelique Kerber din turul secund al turneului de tenis de la Roma și a fost nevoită să abandoneze. Simona Halep a câștigat primul set cu 6-1, însă în actul secund, la scorul de 3-3, partida s-a întrerupt, româna acuzând dureri acute la gamba […]
Articolul Simona Halep a abandonat la Roma apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Simona Halep a abandonat la Roma

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button