Sport

Victorie în Andorra. Vin bielorușii

    Naționala de fotbal seniori a României a debutat cu o victorie în grupa I a preliminariilor Campionatului European de anul viitor. Sâmbătă, 25 martie, tricolorii s-au impus cu 2-0 în deplasare, cu Andorra, prin golurile marcate de Dennis Man, în minutul 35 și Denis Alibec, în minutul 49 (FOTO). Celelalte scoruri din grupa […]
Articolul Victorie în Andorra. Vin bielorușii apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Victorie în Andorra. Vin bielorușii

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button