Hot NewsȘtiri

Cazul Papiu! Un elev de nota 10 trimis de trei ori în judecată. „A fost victima bullying-ului”

Cealaltă față a întâmplărilor din Mureș, care au șocat opinia publică după ce un elev de la Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” și-a bătut grav diriginta pe holul școlii: agresat de colectiv și neajutat de școală, un tânăr a parcurs drumul de la premiantul clasei, la cel care, la 15 ani, a fost trimis în judecată de trei ori.

Un raport întocmit de consilierii Serviciului de Probațiune Mureș, aflat într-un dosar penal consultat de HotNews, arată cum a fost posibilă prăbușirea unui elev care avea rezultate academice și disciplinare impecabile.

Cazul Papiu! Un elev de nota 10 trimis de trei ori în judecată. „A fost victima bullying-ului” at Punctul.ro


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Cazul Papiu! Un elev de nota 10 trimis de trei ori în judecată. „A fost victima bullying-ului”

Credit autor: Punctul.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button