Coordonatorul loturilor naționale de futsal, pentru această acțiune, nimeni altul decât antrenorul echipei noastre de futsal, Kacsó Endre, i-a invitat la această selecţie pe patru dintre jucătorii echipei noastre de U19.
Astfel portarii Laurențiu Săbăduș şi Nagy Ferencz, respective jucătorii de câmp Patrick Cherteș şi Eduard Varga vor fi prezenţi între 7-15 noiembrie, la Odorheiu Secuiesc, la prima acțiune de selecție pentru viitoarea națională U19 de futsal a României.
FUTSAL: 4 jucători de la CSM, convocaţi în lotul lărgit al naţionalei U19 at
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: FUTSAL: 4 jucători de la CSM, convocaţi în lotul lărgit al naţionalei U19
Credit autor: Punctul.
