Știri

LUPTE: 3 medalii de argint la CN

La sfârșitul acestei săptămâni s-a desfăşurat la Cluj finala Campionatului Național de U23, seniori.Sportivii clubului nostru s-au clasat toți pe treapta a doua a podiumului:Lirca Georgiana, Csíki Ervin şi Monai Alexandru au punctat și la echipe, unde CSM Tg Mureș, cu doar trei concurenți a ieșit pe locul 9 din 27 de echipe care au punctat.
LUPTE: 3 medalii de argint la CN at


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: LUPTE: 3 medalii de argint la CN

Credit autor: Punctul.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button