Depozitele rezidenţilor clienţi neguvernamentali au crescut în luna septembrie cu 2,7%
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Românii păstrează bani pentru „zile negre”. Au crescut depozitele la bănci ale firmelor şi populaţiei
Credit autor: Realitatea De Mures.
