Știri

STUDIU: MAJORITATEA DECESELOR ÎN TIMPUL PANDEMIEI CAUZATE DE RĂSPUNSUL GUVERNELOR, NU DE VIRUSUL COVID

Un studiu de 521 de pagini arată că majoritatea deceselor în timpul pandemiei de Covid au fost provocate de răspunsul guvernelor, nu de virusul în sine.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: STUDIU: MAJORITATEA DECESELOR ÎN TIMPUL PANDEMIEI CAUZATE DE RĂSPUNSUL GUVERNELOR, NU DE VIRUSUL COVID

Credit autor: Realitatea De Mures.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button