Un studiu de 521 de pagini arată că majoritatea deceselor în timpul pandemiei de Covid au fost provocate de răspunsul guvernelor, nu de virusul în sine.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: STUDIU: MAJORITATEA DECESELOR ÎN TIMPUL PANDEMIEI CAUZATE DE RĂSPUNSUL GUVERNELOR, NU DE VIRUSUL COVID
Credit autor: Realitatea De Mures.
