Administrație

Edilii din Miercurea Ciuc anunță că sunt pregătiți pentru sezonul rece

Primăria Miercurea Ciuc a dat asigurări că, din 15 noiembrie, poate să asigure împreună cu compania de salubrizare Eco-Csík deszăpezirea municipiului reședință a județului Harghita. Viceprimarul Bors Bela a precizat că permanenţa a fost extinsă cu o lună, până la sfârșitul mijlocul lunii martie, fiindcă iarna se instalează mai târziu, prin ianuarie, şi durează mai […]
Articolul Edilii din Miercurea Ciuc anunță că sunt pregătiți pentru sezonul rece apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Edilii din Miercurea Ciuc anunță că sunt pregătiți pentru sezonul rece

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button