Primarul comunei Sângeorgiu de Mureș, ing. Sófalvi Sándor Szabolcs, a participat joi, 24 februarie, la o întâlnire de lucru a primarilor de localități turistice din România. ”Unindu-ne forțele – și în domeniul turismului – sperăm că vocea noastră va fi auzită de către guvernanți! Particip acum, la Borsec, la întâlnirea primarilor localităților turistice din România …
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Întâlnire importantă pentru viitorul comunei Sângeorgiu de Mureș
Credit autor: redactia.

