Administrație

Întâlnire importantă pentru viitorul comunei Sângeorgiu de Mureș

Primarul comunei Sângeorgiu de Mureș, ing. Sófalvi Sándor Szabolcs, a participat joi, 24 februarie, la o întâlnire de lucru a primarilor de localități turistice din România. ”Unindu-ne forțele – și în domeniul turismului – sperăm că vocea noastră va fi auzită de către guvernanți! Particip acum, la Borsec, la întâlnirea primarilor localităților turistice din România …


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Întâlnire importantă pentru viitorul comunei Sângeorgiu de Mureș

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button