Administrație

Noi finanțări prin programul Anghel Saligny, în județele din Regiunea Centru

Ministrul dezvoltării, lucrărilor publice și administrației, Cseke Attila, a semnat 42 de noi contracte de finanțare prin Programul Național de Investiții ”Anghel Saligny”, în valoare totală de peste 380 de milioane de lei, pentru 39 de UAT-uri din întreaga țară. Contractele semnate vizează modernizarea infrastructurii rutiere, asfaltare drumuri, construirea de poduri, podețe și punți pietonale, […]
Articolul Noi finanțări prin programul Anghel Saligny, în județele din Regiunea Centru apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Noi finanțări prin programul Anghel Saligny, în județele din Regiunea Centru

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button