Ministrul dezvoltării, lucrărilor publice și administrației, Cseke Attila, a semnat 42 de noi contracte de finanțare prin Programul Național de Investiții ”Anghel Saligny”, în valoare totală de peste 380 de milioane de lei, pentru 39 de UAT-uri din întreaga țară. Contractele semnate vizează modernizarea infrastructurii rutiere, asfaltare drumuri, construirea de poduri, podețe și punți pietonale, […]
Articolul Noi finanțări prin programul Anghel Saligny, în județele din Regiunea Centru apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Noi finanțări prin programul Anghel Saligny, în județele din Regiunea Centru
Credit autor: Rotar Mirela.

