Administrație

O mureșeancă întoarsă din Olanda, posibil candidat la șefia Consiliului Județean Mureș

Târgumureșeanca Veress Beáta și-a anunțat intenția de a candida pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Mureș din partea Partidului Oamenilor Liberi (POL). Anunțul a fost făcut, în urmă cu câteva zile, în cadrul emisiunii ”Agenda de Mureș”, realizată și moderată de jurnalistul Adrian Giurgea. ”De trei ani am revenit în România, înainte am locuit …


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: O mureșeancă întoarsă din Olanda, posibil candidat la șefia Consiliului Județean Mureș

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button