Economie

Ministrul finanțelor, Florin Cîțu, a anunțat că Guvernul va încheia un parteneriat cu sistemul bancar

Ministrul finanțelor, Florin Cîțu, a anunțat astăzi că Guvernul va încheia un parteneriat cu sistemul bancar, pentru a ajuta la relansarea economiei. El a avut o întâlnire cu reprezentanții Asociației Române a Băncilor. Ministrul a explicat că scopul întrevederii de astăzi, de la Palatul Victoria, a fost relaxarea sau simplificarea procedurii de finanțare, astfel încât […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Ministrul finanțelor, Florin Cîțu, a anunțat că Guvernul va încheia un parteneriat cu sistemul bancar

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button