Ministrul finanțelor, Florin Cîțu, a anunțat astăzi că Guvernul va încheia un parteneriat cu sistemul bancar, pentru a ajuta la relansarea economiei. El a avut o întâlnire cu reprezentanții Asociației Române a Băncilor. Ministrul a explicat că scopul întrevederii de astăzi, de la Palatul Victoria, a fost relaxarea sau simplificarea procedurii de finanțare, astfel încât […]
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Ministrul finanțelor, Florin Cîțu, a anunțat că Guvernul va încheia un parteneriat cu sistemul bancar
Credit autor: MIRELA ROTAR.
