Eveniment

Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’ a fost amânat la Sf.Gheorghe

Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’, care ar fi trebuit să aibă loc în această dimineaţă în municipiul Sfântu Gheorghe, a fost amânat din cauza unor probleme tehnice, informează autorităţile locale. Potrivit reprezentanţilor Primăriei, acesta va fi reprogramat în prima săptămână din luna aprilie.
Articolul Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’ a fost amânat la Sf.Gheorghe apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’ a fost amânat la Sf.Gheorghe

Credit autor: Andrei Borz.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button