Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’, care ar fi trebuit să aibă loc în această dimineaţă în municipiul Sfântu Gheorghe, a fost amânat din cauza unor probleme tehnice, informează autorităţile locale. Potrivit reprezentanţilor Primăriei, acesta va fi reprogramat în prima săptămână din luna aprilie.
Articolul Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’ a fost amânat la Sf.Gheorghe apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Exerciţiul ‘Miercurea sirenelor’ a fost amânat la Sf.Gheorghe
Credit autor: Andrei Borz.


