ISU Harghita transmite că belelușul în vârstă de 8 luni a rămas blocat într-un autoturism în municipiul Odorheiu Secuiesc. La fața locului a intervenit pentru deblocarea ușii autoturismului un echipaj din cadrul Detașamentului de Pompieri Odorheiu Secuiesc, cu o autospecială de intervenție. Din fericire, bebelușul nu are nevoie de îngrijiri medicale. Bianca Tomuț
Articolul Jandarmii harghiteni au salvat un bebeluș blocat în mașină apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Jandarmii harghiteni au salvat un bebeluș blocat în mașină
Credit autor: Hategan Raul.

