O femeie din localitatea harghiteană Satu Mare a ajuns la spital, duminică, după ce şi-a prins degetele în maşina de tocat carne. Potrivit unui comunicat al Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Harghita, la faţa locului, s-au deplasat două echipaje din cadrul Detaşamentului de Pompieri Odorheiu Secuiesc, cu o autospecială de descarcerare şi o ambulanţă […]
Articolul O femeie a ajuns la spital după ce şi-a prins degetele în maşina de tocat carne apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: O femeie a ajuns la spital după ce şi-a prins degetele în maşina de tocat carne
Credit autor: Rotar Mirela.

