În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19, pentru prima dată de la începutul pandemiei, anunţă conducerea instituţiei. De asemenea, în ultima săptămână, nu au fost înregistrate decese asociate infecţiei cu SARS-CoV2. După scăderea incidenţei cazurilor de COVID 19, conducerea spitalului a luat decizia de a reorganiza […]
Articolul În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19 apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19
Credit autor: Corina Muntean.
