Sănătate

În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19

În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19, pentru prima dată de la începutul pandemiei, anunţă conducerea instituţiei. De asemenea, în ultima săptămână, nu au fost înregistrate decese asociate infecţiei cu SARS-CoV2. După scăderea incidenţei cazurilor de COVID 19, conducerea spitalului a luat decizia de a reorganiza […]
Articolul În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19 apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: În Spitalul Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe nu mai este internat niciun pacient cu COVID-19

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button