Social

A început distribuirea, de către poştaşi, a cardurilor de energie pentru persoanele vulnerabile

Astăzi a început distribuirea, de către poştaşi, a cardurilor de energie pentru persoanele vulnerabile. Valoarea ajutorului este de 1.400 de lei pe an: 700 de lei în această lună, iar restul în septembrie. Cu aceste carduri, românii îşi pot plăti facturile la curent şi încălzirea locuinţei.  Primele județe unde Poșta Română a început distribuirea cardurilor […]
Articolul A început distribuirea, de către poştaşi, a cardurilor de energie pentru persoanele vulnerabile apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: A început distribuirea, de către poştaşi, a cardurilor de energie pentru persoanele vulnerabile

Credit autor: Andrei Borz.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button