Beneficiarii cardului de energie sunt încurajați să evite aglomerarea oficiilor poștale și să opteze pentru a-și achita facturile pentru încălzire la poștaș sau online. Directorul Poștei Române, Valentin Ștefan, spune că tendința este ca oamenii să meargă direct la ghișee, dar amintește că este mult mai comod ca plățile să se facă de acasă. Poștajul […]
Articolul Beneficiarii cardului de energie sunt încurajați să evite aglomerarea oficiilor poștale apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Beneficiarii cardului de energie sunt încurajați să evite aglomerarea oficiilor poștale
Credit autor: Andrei Borz.
