Vremea rece din ultimele zile a făcut să fie îndeplinită condiția furnizării de agent termic, iar verificările au fost încheiate de ceva vreme, a declarat viceprimarul Brașovului, Lucian Pătrașcu. Potrivit acestuia, Serviciul Public Local de Termoficare va furniza agent termic în Brașov pentru cei 5.000 de beneficiari începând din 30 septembrie. Autoritățile mai spun că, […]
Articolul De marți, 30 septembrie, brașovenii racordați la sistemul centralizat de energie termică vor primi căldură apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: De marți, 30 septembrie, brașovenii racordați la sistemul centralizat de energie termică vor primi căldură
Credit autor: Rotar Mirela.
