Social

De marți, 30 septembrie, brașovenii racordați la sistemul centralizat de energie termică vor primi căldură

Vremea rece din ultimele zile a făcut să fie îndeplinită condiția furnizării de agent termic, iar verificările au fost încheiate de ceva vreme, a declarat viceprimarul Brașovului, Lucian Pătrașcu. Potrivit acestuia, Serviciul Public Local de Termoficare va furniza agent termic în Brașov pentru cei 5.000 de beneficiari începând din 30 septembrie. Autoritățile mai spun că, […]
Articolul De marți, 30 septembrie, brașovenii racordați la sistemul centralizat de energie termică vor primi căldură apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: De marți, 30 septembrie, brașovenii racordați la sistemul centralizat de energie termică vor primi căldură

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button