Social

Doar 37 % din personalul din centrele rezidențiale din Harghita este vaccinat

In județul Harghita, doar 37 la sută din angajatii de la Asistența Socială și Protecția Copilului, adică 172 de oameni care lucrează în centrele rezidențiale sunt vaccinați anti-COVID-19. Pe de altă parte, 174 de beneficiari din centrele rezidențiale sunt vaccinați, a precizat directorul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului, Elekes Zoltan. Și angajații, […]
Articolul Doar 37 % din personalul din centrele rezidențiale din Harghita este vaccinat apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Doar 37 % din personalul din centrele rezidențiale din Harghita este vaccinat

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button