In județul Harghita, doar 37 la sută din angajatii de la Asistența Socială și Protecția Copilului, adică 172 de oameni care lucrează în centrele rezidențiale sunt vaccinați anti-COVID-19. Pe de altă parte, 174 de beneficiari din centrele rezidențiale sunt vaccinați, a precizat directorul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului, Elekes Zoltan. Și angajații, […]
Articolul Doar 37 % din personalul din centrele rezidențiale din Harghita este vaccinat apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Doar 37 % din personalul din centrele rezidențiale din Harghita este vaccinat
Credit autor: MIRELA ROTAR.
