Social

Încă un drog foarte periculos a apărut în România şi urma să fie vândut la un festival de muzică

Se numeşte „timbrul Buddha” şi a fost descoperit asupra unui traficant de 28 de ani, din judeţul Hunedoara, pasager într-un autoturism oprit în trafic, în municipiul Cluj-Napoca. Omul mergea la festivalul Electric Castle şi avea asupra lui, pe lângă acest drog, alte 3 substanţe interzise: ecstasy, amfetamină şi aşa-numitul cristal. La percheziţia de la domiciliulu […]
Articolul Încă un drog foarte periculos a apărut în România şi urma să fie vândut la un festival de muzică apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Încă un drog foarte periculos a apărut în România şi urma să fie vândut la un festival de muzică

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button