Social

SJU Sf.Gheorghe a stabilit un regulament pentru vizitarea bolnavilor COVID aflaţi în stare critică

Conducerea Spitalului Judeţean de Urgenţă din Sfântu Gheorghe a stabilit un regulament pe baza căruia va permite vizitarea bolnavilor COVID-19 aflaţi în stare critică. Managerul instituţiei, Nagy Andras Robert, a declarat miercuri că accesul rudelor sau aparţinătorilor se va putea face doar cu programare prealabilă, în zilele lucrătoare, în intervalul orar 13,30-14,30, iar fiecare pacient […]
Articolul SJU Sf.Gheorghe a stabilit un regulament pentru vizitarea bolnavilor COVID aflaţi în stare critică apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: SJU Sf.Gheorghe a stabilit un regulament pentru vizitarea bolnavilor COVID aflaţi în stare critică

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button