Primarul din Târgu Mureş, Soós Zoltán, a anunţat, ieri, că există din nou ‘munţi’ de gunoaie în oraş şi că operatorul de salubritate din municipiu a primit până acum 379 de amenzi în valoare totală de 758.000 de lei, pentru nerespectarea graficului de colectare a deşeurilor. Primarul a declarat că este, în continuare, nemulţumit de […]
Articolul Soós Zoltán: Există din nou ‘munţi’ de gunoaie în Târgu Mureş apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Soós Zoltán: Există din nou ‘munţi’ de gunoaie în Târgu Mureş
Credit autor: Rotar Mirela.
