Sport

Luptătorii mureşeni, medaliaţi la Campionatul Balcanic

Sportivii de la cluburile ACS BSG Tg.Mureş şi CSS Tg.Mureş s-au numărat printre performerii Campionatului Balcanic de lupte rezervat categoriilor de vârstă U15, U17 şi U20, competiţie ce s-a desfăşurat la Cluj-Napoca. De la ACS BSG Tg.Mureş, Georgiana Valia Hărşan (U15, categ.42 kg) şi Nagy István (U15, categ.62 kg) au luat medaliile de aur, David […]
Articolul Luptătorii mureşeni, medaliaţi la Campionatul Balcanic apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Luptătorii mureşeni, medaliaţi la Campionatul Balcanic

Credit autor: Stan Lucian.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button