Sala Sporturilor „Simon Ladislau” din Tg.Mureș a găzduit, zilele trecute, întrecerile Campionatului Național de lupte, rezervat sportivilor cu vârsta sub 15 ani. Toți cei 7 luptători de la ACS BSG Tg.Mureș au avut o prestație bună, reușind clasarea pe podiumul de premiere. Georgiana Hărșan, Simina Manțog, Maxim Pănuș și Ionuț Goran au cucerit medaliile de […]
Articolul Luptătorii mureșeni, medaliați la Naționalele Under 15 apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Luptătorii mureșeni, medaliați la Naționalele Under 15
Credit autor: APETRI MARGARETA.
