Sport

Monica Niculescu, eliminată la Shenzhen

Monica Niculescu și japoneza Misaki Doi le-au întâlnit vineri, 10 ianuarie, pe chinezoaicele Duan Yingying și Zheng Saisai, favorite numărul 3, în semifinalele probei de dublu din cadrul turneului feminin de tenis „Shenzhen Open” care are loc la Shenzhen, în China. Perechea româno-niponă (FOTO) a cedat cu scorul de 6-3, 3-6, 4-10, fiind eliminată din […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Monica Niculescu, eliminată la Shenzhen

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button