CSM Mureşul Tg.Mureş o întâlneşte, sâmbătă, 25 octombrie, pe CSM Oradea, campioana naţională en-titre, într-un meci din Superliga de polo pe apă. Partida, găzduită de bazinul Olimpic Mureşul, va începe la ora 16.00. Poloiştii bihoreni se prezintă la Tg.Mureş după eşecul suferit, săptămâna trecută, în Ungaria, în faţa echipei FTC Telekom Budapesta, cu scorul de […]
Articolul Poloiştii mureşeni primesc vizita campioanei României apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Poloiştii mureşeni primesc vizita campioanei României
Credit autor: Stan Lucian.
