Hot NewsSport

Poloiştii mureşeni primesc vizita campioanei României

CSM Mureşul Tg.Mureş o întâlneşte, sâmbătă, 25 octombrie, pe CSM Oradea, campioana naţională en-titre, într-un meci din Superliga de polo pe apă. Partida, găzduită de bazinul Olimpic Mureşul, va începe la ora 16.00. Poloiştii bihoreni se prezintă la Tg.Mureş după eşecul suferit, săptămâna trecută, în Ungaria, în faţa echipei FTC Telekom Budapesta, cu scorul de […]
Articolul Poloiştii mureşeni primesc vizita campioanei României apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Poloiştii mureşeni primesc vizita campioanei României

Credit autor: Stan Lucian.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button