Sport

Restanță la baschet feminin

Sala Polivalentă „Kicsid Gábor” din Târgu Secuiesc a găzduit sâmbătă, 26 februarie, o restanță din etapa a 4-a a Ligii Naționale de baschet feminin. Echipa locală KSE Târgu Secuiesc a cedat, cu scorul de 71-82, în fața vizitatoarelor de la FCC Baschet UAV Arad (FOTO, cu covăsnencele în echipament alb). În fruntea ierarhiei a urcat […]
Articolul Restanță la baschet feminin apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Restanță la baschet feminin

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button