Sala Polivalentă „Kicsid Gábor” din Târgu Secuiesc a găzduit sâmbătă, 26 februarie, o restanță din etapa a 4-a a Ligii Naționale de baschet feminin. Echipa locală KSE Târgu Secuiesc a cedat, cu scorul de 71-82, în fața vizitatoarelor de la FCC Baschet UAV Arad (FOTO, cu covăsnencele în echipament alb). În fruntea ierarhiei a urcat […]
Articolul Restanță la baschet feminin apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Restanță la baschet feminin
Credit autor: MIRELA ROTAR.
