Naționala de fotbal a României a învins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, formația Armeniei, într-un meci din grupa J de calificare pentru Cupa Mondială din 2022, competiție ce va fi gazduită de Qatar. Unicul gol al partidei a fost marcat de Alexandru Mitriță, în minutul 26. În celelalte jocuri din grupă, […]
Articolul România a urcat pe locul secund în grupa pentru Mondiale apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: România a urcat pe locul secund în grupa pentru Mondiale
Credit autor: MIRELA ROTAR.

