Amenzi de mii de lei pentru cei care aruncă deșeuri pe străzile din Timișoara.
Un bărbat care a fost sur prins de camerele de supraveghere în timp ce lăsa în stradă o saltea și alte resturi de mari dimensiuni a fost sancționat cu nu mai puțin de… 6000 de lei.
Încă doi timișoreni au fost amendați cu câte 3000 de lei pentru fapte asemănătoare.
Amenzi mari la Timișoara pentru cei care aruncă deșeurile necorespunzător at
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Amenzi mari la Timișoara pentru cei care aruncă deșeurile necorespunzător
Credit autor: Punctul.

