Cum va arăta orașul nostru în viitorul apropiat?

cum-va-arata-orasul-nostru-in-viitorul-apropiat?

Haideți să facem împreună un exercițiu de imaginație și să aruncăm o privire în 2022, în ce privește infrastructura și mobilitatea urbană:Cel mai important aspect în reorganizarea transportului public este, în acest moment, să identificăm factorii de eficientă ecologica, cost și rapiditate în același timp, pentru ca un cetățean să se poată deplasa cu ușurință între cele mai îndepărtate două puncte din oraș. Planul nostru de mobilitate urbană privind reorganizarea transportului public din Târgu Mureș îl vom aplica ținând cont de aceste caracteristici.
Cum va arăta orașul nostru în viitorul apropiat? at


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Cum va arăta orașul nostru în viitorul apropiat?

Credit autor: Punctul.

Recomandate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.