Știri

Cum vrea Guvernul să facă rost de 2 miliarde de lei: Redevențe majorate pentru companiile petroliere – Documentul pregătit de Marcel Boloș

Guvernul a găsit soluția pentru a aduce mai mulți bani la buget. Vrea să majoreze taxele pentru exploatarea resurselor naturale, potrivit Realitatea PLUS. Ministerul Finanțelor a pus deja un proiect în transparență publică.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Cum vrea Guvernul să facă rost de 2 miliarde de lei: Redevențe majorate pentru companiile petroliere – Documentul pregătit de Marcel Boloș

Credit autor: Realitatea De Mures.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button