Într-o postare din această dimineață, cunoscuta actriță mureșeană, Crista Bilciu ne dezvăluie o scenă kafkaniană, din păcate , se pare că e dureros de reală. Iată postarea:
”Bunica mea a murit în noaptea asta. Noi avem covid: mama, tata, eu. Şi bunica. Acum câteva zile, medicul de familie, auzind că avem febră, lipsă totală de gust şi de miros, a zis să sunăm la DSP, pentru că sigur e covid.
Fără ”docoment”, o decedată nu e decedată! at
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Fără ”docoment”, o decedată nu e decedată!
Credit autor: Marginean Erika.

