Fostul președinte al PNL, Florin Cîțu, susține că ar fi trebuit să se retragă în momentul în care liberalii au decis să facă alianță cu cei de la PSD. Cîțu a venit la Congresul PNL și a spus că va trage semnale de alarmă, asta pentru că situația economică este foarte grea.
The post Florin Cîțu la Congresul PNL: ”Eu nu am fost de acord de la început cu alianța cu PSD, am avut un instinct. Ar fi trebuit să mă retrag atunci” appeared first on Realitatea de Mureș.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Florin Cîțu la Congresul PNL: ”Eu nu am fost de acord de la început cu alianța cu PSD, am avut un instinct. Ar fi trebuit să mă retrag atunci”
Credit autor: Realitatea De Mures.
